Pokud si chceš něco číst. Běž ZDE a najdi si jednotlivé kapitoly.

Listopad 2010

Justin Bieber s Beyoncé

30. listopadu 2010 v 17:44 | Daněk

Justin Bieber a Beyoncé (Nemohl jsem být místo Biebra já?:()
Beyoncé s Biebrem
Beyoncé se zná asi už s každým! Zná každého nováčka ve pěveckém světě - i Biebra (Bieber sice už není nováček).

Pro jeden magazín Justin přiznal, že má zlomenené srdce jen pro to, že si Beyoncé vzala amerického rapera Jay-Z.
"Miluji ji od svým sedmi roků a když se jejím manželem stal Jay-Z, bolelo to jako opravdový rozchod!" přiznal Justin.
Magazín: "Víte, co prožívají vaše fanynky?":
Justin B.: "Ano! Některé holky když mě vidí, tak zešílí a obímají jedna druhou, aby neomdlely! Přesně tak bych se choval před pěti lety, kdybych viděl Beyoncé, Beyoncé je krásná a ještě k tomu umí zpívat a já dokážu obě dvě tak napůl."
Podpis

Beyoncé Knowles - ŽIVOTOPIS

30. listopadu 2010 v 17:28 | Daněk

Beyoncé
Beyoncé Giselle Knowles začala svou hereckou kariéru v sedmi letech, když potkala LaTaviu Robersonovou na konkurzu pro dětskou skupinu. Její sestřenice Kelly Rowland se k nim brzy přidala. Nakonec bylo trio mladých zpěvaček doplněno o čtvrtou členku LeToyu Luckett a tak se pomalu formovala dívčí skupina Destiny's Child. Vedoucí Music World Management's Matthew Knowles, který je otcem Beyoncé a zákonný opatrovník Kelly se stal jejich manažerem.
Dívky prošly přes různé hudební styly a pěvecké směry, až se oficiálně v roce 1995 rozhodli prorazit jako Destiny's Child. Po několika vystoupeních v okolí Houstonu, se skupina objevila v populárním televizním pořadu pro hledání nových talentů "Star Search" (Hledání hvězd). Přestože nevyhrály soutěž, podařilo se jim získat smlouvu s Columbia Records.
Jejich prvním hitem byl singl "No, No, No", který vydaly v listopadu 1997. Stejný rok přišlo na svět první album a jmenovalo se Destiny's Child. Album mělo obrovský úspěch v Evropě a proto zde skupina uskutečnila velké turné. Jestliže se o prvním albu dalo říct, že bylo poměrně úspěšné, tak o druhém se muselo říct, že bylo obrovským trhákem. Album "The Writing's On the Wall" (1999) se stalo 8x platinové v USA, získalo 2 nominace na Grammy a celosvětově se ho prodalo více než 10 miliónů. Z alba se použily písničky pro soundtracky k filmům Proč se blázni zamilují "Why Do Fools Fall In Love?" a Romeo musí zemřít "Romeo Must Die".

V roce 2003 na sólové dráze, se Beyoncé vedlo velmi dobře. Prvním CD "Dangerously in Love" sklidila velký úspěch. Nejvíce písní Crazy In Love nazpívané s hudebníkem jehož jméno je Jay-Z, dlouholetým přítelem a nynějším manželem. Známe jsou taktéž písně Naughty Girl, Work It Out nebo Baby Boy, kde slopupracovala s Seanem Paulem.
V roce 2006 vydala Beyoncé další CD s názvem B'Day. Toto CD bylo prozatím nejúspěšnější. Zajímavé také bylo tím, že na každou píseň byl videoklip, tudíž velké proslavení. Nejznámějšími písněmi se staly Irreplaceable, Ring The Alarm, Listen nebo píseň nazpívaná s Shakirou Beautiful Liar. Úspěšná taktéž byla s Jay-Zem Upgrade U.
O dva roky později 2008 vydala Beyoncé dvou CD I Am...Sasha Fierce. 1. CD I am obsahuje zejména balady, za to 2. CD obsahuje velmi rytmické, taneční písně. CD sklízí velké úspěchy. Hlavně písně If You Were A Boy a Single Ladies. Ale další úspěchy se již rýsují.


Turné Beyoncé

29. listopadu 2010 v 16:26 | Daněk
Beyoncé měla turné, které se konalo ve čtvrtek - 25.11.2010. Zpívala tam hity jako jsou:
○ If I were a boy
○ Broken hearted girl
○ Ave Maria
○ A další hity z alba

Pokud se chcete podívat, šanci máte ZDE.

Obrazkové ukázky:

Beyoncé - Turné
Beyoncé - Turné
Beyoncé - Turné
Podpis

Beyoncé byla označena za 12. s nejhezčími křivky

29. listopadu 2010 v 15:59 | Daněk
Beyoncé
Na Nova Cinema byl pořad se jmeném "Sexy celebrity" (bylo to v pátém díle). Beyoncé byla označena za 12. dívku, která má nejhezčí křivky. Bylo tam vysvětleno, proč se Beyoncé fotí ze zadu a jak je ráda, že je 12. nejhezčí.
Beyoncé zezadu

Beyoncé se zezadu fotí nějak často, že ano. A víte proč? Protože se pyšní svým zadečkem. Ráda nosí uplé věci, aby ji skvěle vynikly křivky. Beyoncé si hlavně cení zadečku, protože ho má kulatý a velký. Každá celebrita (i v seriálu) o ní tvrdí, že má krásné křivky a ikdyž byla v minulosti hubenější, pořád jí to sekne. Já osobně s tímto souhlasím.
"Ani nevíte, jak jsem vděčná!" řekla Beyoncé.


Podpis

Mám nové SB - Dokonce tři!

28. listopadu 2010 v 8:40 | Daněk
Jako první moje SB je překvapivě blog, se kterým jsem kamarád už dlouho na mém jiném blogu. Je to Kajko, který souhlasil. Tak ti děkuji. Tady máš ode mě menší maličkost. (Máš to s Larou, když o ní máš blog)
Pro Kajka
Jako druhé SB je Croftka, která se se mnou spřátelila asi o 2 minuty později než Kajko...
Pro Croftku
A třetí SB které se spřátelilo asi o 5 minut později než Croftka je .:LagyCroft:..
Pro .:LagyCroft:.
Tak to je všechno, děkuji vám za spřátelení a snad se vám maličkosti líbí.
Podpis

Pravidla blogu

24. listopadu 2010 v 13:25 | Daněk
Beyoncé - Pravidla blogu
1. Žádné kritizování kromě toho, když napíšu tenhle článek:
"Jaký mám design?". (Jestli mi to napíšete u nějakého jiného článku, → IGNOR ← a je mi fuk jestli jste SB nebo ne).
2. ŽÁDNÉ KOPÍROVÁNÍ!!! (Nebo si budu stěžovat adminovi celého blog.cz)
3. Nechci tady mít řetězáky! (Vy víte, co to je).
4. Nepište mi:
"AQojííK nechceš si užít? Máš ICQ?"! To ne! Ale jestli se mě SB zeptá, jestli mám ICQ nebo něco, budu to mít v ŽIVOTOPISE!
5. Nechci mít na blogu žádné reklamy! Pokud mi SB nějakým způsobem dá najevo, ať mi to prosím vás píše třeba na ICQ atp. Protože u článků nic nechci mít jako třeba řetězáky, reklamy... (Negarantuju vám, že vám ten hlas dám! Třeba už někdo byl předemnou! Ale to vám řeknu).
______________________________

Tak, to je snad vše, pokud ještě něco budu chtít mít v pravidlech, dopíšu to zde. Prosím vás, pokud si se mnou chcete udržet docela hezký vztah, tohle dodržujte!
Podpis