Pokud si chceš něco číst. Běž ZDE a najdi si jednotlivé kapitoly.

Prosinec 2010

Šťastný nový rok 2011

31. prosince 2010 v 8:49 | Daněk
PF 2011
Šťastný nový rok! ;)

Velice zajímavé reklamy s Bee

28. prosince 2010 v 15:14 | Daněk
Tak tato reklama mě naproto šokovala. No podívejte se sami.

Tahle rozesmála. Úplně jsem ztuhnul jak jsem viděl Jennifer Lopez a Bee vedle sebe jak se perou. Jennifer taky mám rád, její písně jsou skvělé tak jako od Bee... :)
Tady jsem nemohl! Jak na konci Bee řekla "Perfect!"... :D

To je prozatím vše. Hezký den.
Podpis

Prosím vás o hlasy

28. prosince 2010 v 7:55 | Daněk
Beyoncé Knowles
Dali by jste mi hlasy ve druhém kole SONC u Darely? Moc vás prosím... Předem děkuji těm, kteří mi hlas dají... :) Hlasovat pro Beyoncé Knowles můžete ZDE.

Podpis

Trochu zpozdile... :-(

26. prosince 2010 v 20:38 | Daněk
Strašně se omlouvám, jenže jsem musel uklízet a měl jsem tolik plánů. Chtěl jsem vám nastavit článek jenže jsem na to zapomněl a úplně mi to uteklo. Ale přeci jen - Doufám, že jste měli bohatého Ježíška. Doufám, že nezapomenu na nový rok... :-) A tady je trochu pro pobavení... :D Vážně jsem se nasmál... :D Akorát ten song se mi docela nelíbí... ://


Ještě jednou se vám omlouvám.
Podpis

Něco vám prozradím...

21. prosince 2010 v 18:32 | Daněk
Bee... prozradím vám to, že pro vás dělám dárek. Jen mi řekněte jednu věc -No spíše několik. :D

1. Každý máte o někom blog. (Beyoncé, Rihanna, Black Eyed Peas...). Jestli máte blog o zpěvákovi nebo zpěvačce, do komentářů mi napiště jeho/její píseň která se vám od zakladatele nejvíce líbí. Ale když máte o zpěvačce nebo o zpěvákovi tak to vážně musí být od toho dotyčného píseň. Ale jestli máš blog o hrách (Final fantasy, Lara Croft...) tak si vyberte prostě písničku která se vám líbí nejvíce (Nemusíte podle toho jaký máte blog) ale pokud chcete tak si můžete najít nějakou píseň např. ze hry Tomb Raider.
2. Nejoblíbenější barvy. Ale jen 2.
3. O kom máte blog. (Či o jaké hře).


Tak to je vše. Mimochodem, pokud vám to ještě nedošlo, dělám vánoční dárek. Ale možná to nestihnu všechno do Vánoc, protože si s tím chci vyhrát.

Podpis

Tak a teď popravdě...

17. prosince 2010 v 13:54 | Daněk
Beyoncé KnowlesMoc by mě zajímalo, kdo všechno čte mou povídku.... Do komentářů mi napiště, jak jste na tom. Napište mi třeba i to, že ji nečtete. Ať vím, jestli v povídce mám pokračovat.


Podpis

Beyoncé - Smash Into You

17. prosince 2010 v 13:51 | Daněk
Tuto písničku mám strašně rád, od té doby co jsem viděl film Posedlá se mi tato písnička strašně strašně líbí. Stejně tak jako film a hlavně ta část, jak se Bee pere s Ali... :D :) :D Tak tady je ta píseň, pořád jí poslouchám... :D

Destiny's Child - 8 days of Christmas

16. prosince 2010 v 17:11 | Daněk
Víte kolikátého je dnes? Dnes je 16.12 - tedy 8 dnů do Vánoc. Na tyto čísla nám vychází píseň od Destiny's Child 8 days of Xmas. :) Tak tady alespoň ten vánoční článek... :)


Zakázaná láska - Kapitola 3 "Teď ti ho dám pro změnu já."

15. prosince 2010 v 21:12 | Daněk
Bee šla s Danielem na večeři. Bezvadně si to užili. Bee ale zazvonil telefon a byly to holky a říkali ji, že už jdou domů. Bee se s nimi rozloučila a měla pocit, stejně tak jako Daniel, že mezi něma něco jiskří. Pořád od jejího stolu šel slyšet smích a smích. Nakonec Daniel šel doprovodit Bee až ke dveřím domu. Bee ho pozvala dál. "Tak fajn, ale jen na chvíli." řekl Daniel. Nakonec mu Bee dala pití a vše to zkončilo tím, že bylo večer a Be se s Danem dívali na horor. Bee měla strach a tulila se k Danovi. Dan byl rád, jen se červenal a Bee hladil po hlavě. Nakonec mu Bee usla na kolenou, Daniel Bee držel v náručí a zavedl ji do ložnice a dal ji do postele. Daniel měl strach, že by se něco mohlo stát a tak radši zůstal u Bee. Přespal na pohovce. Bylo osm hodin ráno, Bee se probudila a podivila se, jak se tady ocitla. V tom ale přišel Daniel se snídaní do postele. Bee se na něj mile usmála a jedli společně. Bee se vymluvila na to, že to sama nesní, ale bylo jí líto Daniela, protože Bee nesnáší, jak se na ní někdo dívá jak jí. Tak si dali napůl. Bee se šla osprchovat. Jak se Bee osprchovala, zůstala stát s otevřenou pusou. Daniel ji totiž uklidil celou kuchyň! "Wau! Proč...proč jsi to udělal? Klidně bych to zvládla sama. Ale jsi milý, děkuji...za vše." řekla Bee.  "Já..No... Něják jsem se chytl, původně jsem jen měl zvednout papírek, jenže jsem se jaksi chytl a tak jsem ti pomohl s kuchyní. Snad se nezlobíš." odpověděl Daniel. "Haha... Nezlobím..." řekla Bee a pousmála se na Dana. Daniel už pomalu odcházel, byl už u branky u plotu a Bee ho zastavila a řekla: "Děkuji...za vše... Á nechceš ještě zůstat?" zeptala se a dala Danielovi polibek. "Wau! Tp byl ten nejsladčí polibek v mém životě, ale teď ti ho pro změnu dám já tobě." a políbil Beyoncé a vrátil se s Bee do jejího domu.

________________

Tahle kapitola byla sice krátká narozdíl od ostatních, ale doufám, že to pro vás bylo hezké čtení.

A nedochází vám ještě, v čem je ta zakázaná láska? Dozvíte se, teď jen ale můžete hltat romantiku.
Děkuji za čtení.

Podpis

Bieber hovoří o Bee

14. prosince 2010 v 21:13 | Daněk

"Já... Jó je hodně pěkná." říká Bieber o Beyoncé... (Jen pěkná? Spíše překrásná!!:PP)

Podpis

Mé přání k Vánocům...

14. prosince 2010 v 20:55 | Daněk
BeyoncéCo já si přeji? Je toho moc, ale jelikož mám blog o Bee... :D

1. Přání → Mé přání je alespoň dostat podepsanou fotku od Bee, protože... vy víte... :D

2. Přání → Mé druhé přání je, abych zazpíval nějaký song s Bee, nebo ještě lépe, abychom ho vymysleli... :D

3. Přání → Mé třetí přání je, abych se s Bee setkal... :)

4. Přání → Aby mě matka pustila na koncert Bee až bude v Praze... :D :)

Tak, to je ono.. .:) Samozdřejmě, že je toho více.. Ale toho by tady muselo být min. 50... :D


Podpis

No ták, lidi!

14. prosince 2010 v 20:34 | Daněk
BeyoncéUž je to dva dny a měla by probíhat další skvělá fotka týdne! Vůbec jste ne

psali, která fotka je nejhezčí od Bee... Tak, možná jste si nevšimli, nebo se vám nechtělo... Ale nechci vás soudit... Každopádně, budu velice rád, když u tohoto článku bude alespoň jeden komentář týkající se článku... :-) Děkuji... :-) (Né ale u tohoto, ale u tohoto... :D )
A čas máte do neděle 20:0 hod

Podpis

Zakázaná láska - Kapitola 2 "Pomóc!"

12. prosince 2010 v 16:15 | Daněk
Poté Bee zavolala Michelle a Kelly, jestli k ní nechtějí přijít. Obě byly šťastné a řekli ano. Po hodině zazvonil zvonek. Bee šla otevřít a byla tam Michelle a Kelly. Bee obě dvě objala a vše o Robertovi řekla holkám. Nechápali, proč to udělal. "Css...Prosím tě, byla aspoň hezká?" zeptala se Kelly. Bee zavrtěla hlavou, že ne. "Pojď, ukaž mi šatník a pojďme se obléct, protože víte co?" zeptala se Michelle. Obě řekli ne. "Mám vztupenku do Ladiesu!" odpověděla Michelle (Ladies = Club). Všichni tři byli šťastné. Po hodině vyrazili. Jak se vrátili domů, holky přespali u Bee, když měla prázdný dům. Bylo 6:32 a někdo zazvonil. Bee šla otevřít. Byl to Robert! Přišel se Bee omluvit. Bee se na něj nechápavě podívala. "Co chceš?" zeptala se Bee. Robert šel dovnitř. "Přišel jsem si pro věci." odpověděl. "Mimochodem, kdo tě pustil dovnitř?" zeptala se Bee. Robert jen povzdychl. "Beyoncé, vždyť víš, že tě miluji, to...eh...to byl jen takový úlet! Vždyť ani není hezčí!" omlouval se Robert. Po chvíli přišla Kelly. "Hoops!" řekla a vrátila se zpět do pokoje. Bee mu podala šaty a řekla mu, ať už jde. Robert šel a rozloučil se s Bee. Bee šla do pokoje za holkama. Něco tam řešili a jak přišla Bee, ihned přestaly mluvit. Bee si lehla na postel a začla brečet. Holkám to bylo líto, utěšovali ji. "Pojď! Něco ti ukážu!" řekla Michelle. Michelle Beyoncé zavedla před zrcadlo. "No! Vidíš se?" zeptala se Michelle. "Co to má být? Jasně že se vidím." odpověděla Bee. "No tak bys měla vědět, že vkůli nějakému Robertovi nemáš brečet! Chlapů můžeš mít tuctu!" řekla Kelly. Bee se usmála a objala holky. Holky šli ještě do klubu Ladies. Bee měla vinově krátké červené šaty, vlasy v zapleteném copu a zlaté náušnice. Všem to slušelo. Bee a holky seděly u baru. V tom ji ale pozval na tanec černý muž s modrýma očima, byl v bílých potrhaných riflích a červenou rozeplou košili a na ní vestu. Bee se strašně líbil a tak Bee řekla, že ano. Bee a muž to pěkně roztancovali. "Wau!" řekli holky. V tom ale přišel Robert. Hned co uviděl Be a muže, šel za Bee, odtrhnul ji od muže a začal jí líbat. "Co? Ona je zadaná?" udivil se muž a odešel. "Pomóc! Pomozte mi! Ááá!! Roberte, nech mě!!!" křičela hlasitě Bee. Po tom přišli vyhazovači a Roberta vyhodili. "Beyoncé! Jsi v pořádku? Neudělal ti nic?" zeptala se Kelly. "Né, nic..." odpověděla Bee a utíkala za mužem. Dohnala ho a řekla mu: "Počkej! Není to tak, jak si myslíš! Mezi náma to zkončilo! Podvedl mě! No ták, počkej!". Muž se zastavil a otočil se za Bee. Zeptal se jí, jestli nechce jít na večeři. Bee si prohrábla vlasy a odpověděla. "Ano, ráda." odpověděla Bee. Muž se pousmál a šel. "Počkej ještě! A tvé jméno?" zeptala se Bee. "Daniel." odpověděl muž. "Bee. Beyoncé!" řekla mu Bee a šla zpět do klubu.

___________________

Děkuji za čtení, snad se vám to líbilo.
Podpis

My Chemical Romance - Stejná poušť a restaurace!

12. prosince 2010 v 11:12 | Daněk
Píseň "Na na na" od skupiny My Chemical Romance se jejich videoklip točil ve stejné poušti jako song Bee a Lady Gagy. Je to velice zajímavé, co říkáte? Byla to pouhá náhoda nebo o tom skupina věděla?
Lady Gaga feat. Beyoncé - My Chemical Brother... Stejná poušť i restaurace!
Podpis

Zakázaná láska - Kapitola 1 "Nezlob se"

11. prosince 2010 v 20:01 | Daněk
Beyoncé a její manžel Robert si pronajali dům. Druhý den večer ji její manžel pozval na večeři."Nezlob se, nemůžu. Vždyť víš, že je tady mnoho práce." řekla Bee. "Dobře tak jindy." odpověděl jí naštvaně Robert. Po chvíli šli spát a Rob (Robert) nemohl spát od nervů. Šel do hospody. Bee se probudila a Rob nikde nebyl. Tak šla do kuchyně pro ovesnou kaši a mléko. Po tom, jak kaši dojedla šla spát. Ale ještě před súpaním zavolala Elenovi, jestli neví, kde je Rob. "Ahoj. Asi vím Bee, proč mi voláš. Robert šel s nějakou ženou do auta." Druhý den ráno byl už Rob doma. "Kdes byl?" zeptala se naštvaně Bee. "Doma, kde jinde bych měl být?" odpověděl Robert. "Nebyls doma, nedělej ze mě blbce!" zakřičela na něj Beyoncé. Robert šel do práce. Neodpověděl ji. Z práce přišel až v 19:00, protože takhle vždy končil. Bee a Robert spolu nemluvili. Až v 22:00 šli spát. Robert se chystal uložit se k Beyoncé, jenže Beyoncé se ho najednou zeptala nečekanou otázkou. "Co to děláš?". "Lehám si na postel, co jiného?" odpověděl Robert. "Se mnou spát už nebudeš, gauč je roztahovací, klidně se vysíš tam!" řekla mu naštvaně Bee. "Sice nevím proč, ale když si to má láska přeje. Doufám, že jde jen o nějakou hru." Odpověděl Robert. Pomalu šel k Bee a chtěl ji políit, jenže Bee otočila hlavu a nasadila drsný výraz. Robert šel nechápavě dolů po schodech spát na gauč a v hlavě se mu promítalo, co Bee udělal. Bee usínala a padaly ji slzy z očí, protože věděla, že se ji rozpadá manželství. Další ráno šla Bee do práce a Robert měl volno.Bee se vrátila v 15:00. Protože byla nemocná, tak si vzala nemocenskou. Bee viděla cizí boty a černý kabát, který nebyl její. Něco tušila. Šla nahoru po schodech a v ložnici byl nějaký rachot. Nějaký ženský smích. Jenže když šla Bee po schodech, schody vrzaly tak nahlas, že to šlo slyšet až do pokoje. "Rychle, běž pod postel!" řekl Robert milence. Když Beyoncé vešla, Robert tam byl sám! "Co...co? Zdálo se mi, že tady slyším ženský smích." podivila se Beyoncé. "To se ti asi zdálo. Když už tady jsem nahý, nechceš jít ke mě?" odpověděl Robert. Bee stála u postele a zároveň stála na vlasech milenky. Bee se pousmála a sedla si na postel. "Ale proč jsi vlastně nahý?!" zeptala se udiveně Bee. Robert nevěděl co má říct a nakonec se z něj vyklubalo tohle: "Nó...já...víš...". Milenka si pobrala věci a chystala se odejít, jenže zakopla. Tím způsobila, aby se Beyoncé otočila. Bee se rychle zvedla, prohlídla si ji od zhora dolů a řekla. "Tak ty ji fakt máš!". "Počkej, já..." řekl Rob a nedopověděl větu. "Zbyde tady jedna mrtvola a jeden zbitý chlap!!!" zařvala Bee a milenku chytla za vlasy a praštila s ní o zem. robertovi dala pěstí a čelo. Oba se ocitly na zemi. Bee přinutila milenku i Roberta jít ven na ulici. Bee zamkla a šla do okna. Vyhazovala Robertovi šaty, milence taky, jen ji nehodila boty. "Jo a díky za boty, krásně mi sedí na nohu. Jo a ještě něco! Teď se tady přede všema můžete obsahávat. Fuj! Vy prasata!" A práskla oknem.

____________________

Konec 1 kapitoly povídky Zakázaná láska. Děkuji za čtení.
Podpis